ВИЛАНИ ПРУЖИЛИ ДОСТОЈАН ОТПОР КРТИЦАМА

КРТИЦЕ У АКЦИЈИ: Капитен Младости Павле Тамбурић у продору против Вилана. ФОТО: Берислав Рожман.

На популарном Кртичњаку, односно игралишту Хрватског академског рагби клуба Младост, Вилани из Красице пружили су достојан отпор Загрепчанима који су питање победника решили у првом полувремену прве утакмице другог кола Првенства Хрватске стекавши 40 разлике. Наставак је припао Тунама који су у других 40 минута постигли три есеја наспрам једног поентирања домаћина што је ипак било недовољно да би се избегао пораз 54:24 (47:7).

МЛАДОСТ – ВИЛАНИ 54:24 (47:7).