
Изненада и неочекивано, Рагби савеза Аустралије AРУ (Australian Rugby Union) одржао је данас генерално заседање у Сиднеју где су разматране многе теме а она горућа је била која ће од две најлошије франшизе Супер рагбија отичи у историју. Састанак је преживео први човек Бил Пулвер који ће и даље водити Савез. Настави са читањем „ПУЛВЕР ПРЕЖИВЕО САСТАНАК“





