ПОБЕДНИК ПОРАЗИО ЦРНО – БЕЛЕ

ПОНОВО ПОБЕЂЕНИ: Крилни треће линије Партизана Вукашин Медић у контакту с играчима Победника.

Играчи Победника наставили су победоносни низ. На терену стадиона Војне гимназије, у оквиру групе А Првенства Србије, поразлили су Партизан 40:3 (33:0). Срећа у несрећи црно – белих, обзиром да су утакмицу започели без и једне резерве на клупи, је била у томе што им се повредило четири играча. Судији Александру Попречици није преостало ништа друго него да у 65. минуту одсвира крај меча чиме је спречено веће понижење клуба из Хумске 1.

Док их је било 15 на терену играчи Партизана су пружали значајан отпор Победнику који је у почетку сусрета деловао збуњено. Међутим, у наставку шампион Србије је наметнуо своју игру већ у првом полувремену решио меч. Једине, почасне понене за црно – беле постигао је Павле Анђелић из казне почетком другог полувремена.

Једина позитивна ствар за Партизан је деби осамнаестогодишњег Петра Петричића, момка који је поникао у Хумској 1.

ПАРТИЗАН – ПОБЕДНИК 3:40 (0:33).

Стадион Војне гимназије у Београду.

Гледалаца: 100

Главни судија: Александар Попречица (Београд).

Помоћници: Драган Ножица (Београд), Борис Голубовић (Београд).

ПАРТИЗАН: Иван Ничић, Павле Анђелић, Милош Јоксимовић, Владимир Станић, Слободан Сојиљковић, Вукашин Медић, Александар Крстић, Срђан Дорошки, Драган Грујић, Милован Милићевић, Саша Ђукић, Марко Милосављевић, Ненад Матејић, Петар Перичић, Игор Дејановић.

КАЗНА: Павле Анђелић (51`).

ПОБЕДНИК: Владимир Ђукић, Далијел Септеу, Срђан Николић, Небојша Јовановић, Бранимир Петровић, Стефан Драгутиновић, Марко Ристић (манојло Лукић 44`), Јерко Лабус, Милан Митровић, Марко Капор, Урош Јончић, Иван Пирковић (Предраг Марковић 58`), Милан Орловић, Урош Бабић, Миладин Живанов.

ЕСЕЈИ: Иван Пирковић (26`, 40`), Милан Орловић (30`, 57`), Марко Капор (37`), Урош Јончић (39`).

ТРАНСФОРМАЦИЈЕ: Марко Капор (27`, 31`, 38`, 40`, 58`)