УСПЕШАН СТАРТ ОРЛИЋА

РАСПОРЕД УТАКМИЦА ДРУГОГ КОЛА ЕП 18

Јуниорска репрезентација Србије у својој првој утакмици у конференцији 1 Европског првенства за играче до 18 година, које се игра у Андори остварила је победу. Стрелац јединог есеја на мечу је био Душан Вишњић, којим су Орлићи забележили тријумф 5:0 (0:0).

Да се заиста водиле велика и изједначе борба на сусрету сведочи чињеница да да ни једна страна није успела да дође до предности у првом полувремену, а у сличном маниру је текао и други део утакмице.

Међутим, у 66. минуту аријер Молдавије Николае Сили добија жути картон. Подмладак Србије је мудро одмах искористио играча више на терену. Већ у следећем минуту Душан Вишњић је положио лопту иза гол линије Молдаваца којим су Олрлићи забележили веома битну победу.

Следећи противник синовима Србије у другом колу конференције 1 Европског првенства за играче до 18 година биће вршњаци из Мађарске.

МОЛДАВИЈА – СРБИЈА 0:5 (0:0)