ДРУА РАЗБИЛА РЕДСЕ, МОАНА ВАРАТАСЕ ЗА ПРВЕНАЦ НА КРАЈУ СЕЗОНЕ

РАЗБИЛИ РЕДСЕ: рагбисти Друе у акцији против момака из Квинсленда

Последњи, трећи дан, последњег, 15. кола Супер Рагби Пацифика, донео је доста изненађења од којих су највећа убедљива победа 41:17 (17:17) Фиџијен Друе у окршају са Квинсленд Редсима и прво славље у сезони Моане Пасифике, остварено тријумфом 33:24 (21:14) на гостовању Варатасима у Сиднеју.

Фиџијанци су једноставно разбили момке из Квинсленда, понајвише у другом полувремену када су постигли 24 поена недозволивши противнику да помери семафор у наставку игре. Са пет бодова Друа се попела за три места, сменивши управо Редсе који су сада на осмом, са седме позиције.

Моана Пасифика у претходних 14 кола није осетила сласт победе. У последњем сусрету сезоне, изненадили су Варатасе савладавши их у њиховом дворишту, у највећем граду Аустралије.

ДЕТАЉ СА МЕЧА У СИДНЕЈУ: момци Моане заустављају напад Озија. ФОТО: Getty Images

Најавили смо могућност да Хурикејнси савладају Крусејдерсе у Велингтону у још једном новозеландском дербију последње рунде и најави кола коју можете прочитати овде. То се урпави  десило. Урагани су надокнадили заостатак са полувремена 19:8 и на крају сусрета славили 27:26.

У последњој утакмици лигашког дела сезоне, првопласирани Чифси су декласирали Вестерн Форс у Перту 43:19 (29:7) иако им победа није била неопходна обзиром да су још раније забетонирали прво место на табели.

РЕЗУЛТАТИ ПОЛСЕДЊЕГ, 15. КОЛАЛ СУПЕР РАГБИ ПАЦИФИКА

Данас:

ФИЏИЈЕН ДРУА – КВИНСЛЕНД РЕДС 41:17 (17:17)

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.