НОВИ ПОРАЗ ВОЈВОДИНЕ

ДЕТАЉ С ЈЕДНОГ ОД ПРЕТХОДНИХ СУСРЕТА НОВОСАЂАНА И ПОБЕДНИКА

У мечу који је комплетирао седмо коло групе Б сениорског Првенства Србије, други тим Победника је на игралипту Фудбалског клуба Кабел у Новом Саду, нанео пети пораз Војводини, савладавши рагбисте из Српске Атине 22:5 (5.5). Отпор домаћина је сломљен тек у другом полувремену док се у првом водила изједначена борба на ломивши отпор домаћина тек у другом полувремену, што указује и исход првих 0 минута игре.

Црвено-беле скупо је коштао жути картон који је главни судија меча Ненад Матејић показао Марку Пакловићу у четвртом минуту наставка. Београђани су искористили бројчану надмоћност на терену, и у тренутцима код је десни стуб мелеа Војвовине био на клупи за кажњене, постигли два есеја. Егзекутор за прелазак у вођство је био резервиста Димитрије Терзић.

Полагањем Мирка Ранковића које је Дејан Топовић трансфорнисао, тријумф је био оверен.

ВОЈВОДИНА – ПОБЕДНИК 2 5:22 (5:5)

Терен ФК Кабел у Новом Саду

Главни судија: Ненад Матејић (Београд)

Помоћници: / (), /()

Делегат: Дејан Дељак

ВОЈВОДИНА: Александар Славковић, Дејан Сич, Зоран Јањић, Марко Зечевић, Урош Вуловић, Марко Новосел, Горан Поробић, Василије Јовановић, Срђан Србљанин, Никола Ристивојевић, Никола Вукадиновић, Рајко Јанковић, Јеленко Лакић, Предраг Банић

Срђан Шарчевић, Јован Гагић, Гијум Туте, Игор Раич, Љубомир Ђерић, Филип Атанасковић

ЕСЕЈ: Никола Ристивојевић (40`)

ЖУТИ КАРТОН: Марко Пакловић (44`)

ПОБЕДНИК 2: Горан Вуковић, Данијел Септеу, Урош Мартиновић, Мирко Ранковић, Лазар Арбутина, Ненад Тодоровић, Предраг Марковић, Никола Костадиновић, Младен Стошић, Марко Исаиловић, Дејан Топовић, Ђорђе Станковић, Лука Булатовић, Зоран Мичић, Марко Кнежевић

Димитрије Терзић, Станислав Љубичић, Димитрије Коњевић, Немања Јерковић, Лука Трајковић

ЕСЕЈИ: Марко Исаиловић (29`), Димитрије Терзић (46`, 49`), Мирко Ранковић (59`)

ТРАНСФОРМАЦИЈА: Дејан Топовић (60`)